Erwecken Sie Ihr Lächeln wieder zum Leben

Um Ihr Traumlächeln zu verwirklichen, nutzt Dentoper Antalya Turkey die moderne Technologie und stellt ein Team hochqualifizierter Zahnärzte zusammen, die jeweils für ihre Arbeit in ihren jeweiligen Bereichen der restaurativen, chirurgischen und ästhetischen Zahnpflege anerkannt sind. Unsere Praxis liegt an der bezaubernden türkisfarbenen Mittelmeerküste von Antalya und verfügt über eine zentrale und gut erreichbare Lage in der Stadt, die eine reibungslose Anfahrt zu und von Ihren Terminen gewährleistet. Wenn Sie unsere Praxis betreten, werden Sie eine harmonische Mischung aus Komfort und Modernität vorfinden, in der qualitative und hochwertige Technologie für schnelle, optimale Ergebnisse sorgt und gleichzeitig ein gemütliches und modernes Ambiente bietet.

Unser Team

Wir führen Behandlungen mit unseren Fachärzten durch, die von einer der renommiertesten Universitäten in der Türkei im Fachbereich Zahnmedizin absolviert haben.

Galerie

Genießen Sie eine schnelle und bequeme Online-Beratung direkt mit einem Professor für Zahnmedizin.

Sıkça Sorulan Sorular

Bilinen yaygın düşüncenin aksine diş taşlarını temizletmenin dişlere hiçbir zararı yoktur. Aksine diş taşları temizlenmediği takdirde, diş eti çekilmesi ve kemik kaybından başlayıp diş kaybına kadar giden bir süreçle karşılaşılmaktadır.

Diş etlerinin kanamasının birinci nedeni diş taşları ve plak birikimidir. Bazı sistemik kullanılan ilaçlar, bazı hastalıklar veya hamilelik gibi durumlarda da kanama olabilmektedir.

Çocuklarda ilk süt diş sürmesi 6. ayda başlayıp yaklaşık 26. ayda sonlanmaktadır. Bu süt dişlerinin ilk kontrolü yaklaşık olarak 30. ayda yani 2.5-3 yaş civarında yapılmalıdır.

Lamina tedavilerinde dişlerin sadece ön yüzlerinden bir miktar aşındırma yapılır. Yan kenarlarına ve arkalarına dokunulmadığı için dişler en az aşındırma ile bazense hiç aşındırma yapılamadan tedavi edilir.

Zirkonyum son derece dayanıklı olan, beyaz renkte estetik materyaldir. Dişeti uyumu çok iyi olduğu için dişetlerinde renklenme ve enflamasyona sebep olmaz. Porselen kronlarda altyapı olarak kullanılabilir. Bazı durumlarda monolitik yani tek parça şeklinde sadece zirkonyumdan yapılan kronlarda kullanılır. Bu monolitik restorasyonlar özellikle çiğneme kuvvetinin fazla olduğu ve yeterli mesafesi olmayan hastalarda tercih edilir.

İmplantlar, kaybedilen dişlerin yerine yerleştirilen, titanyumdan yapılmış yapay diş kökleridirler ve lokal anestezi altında çok kısa süren bir operasyonla çene kemiğine yerleştirilirler. Bu yapay diş kökü üzerine yapılacak çeşitli tip sabit yada hareketli protez sayesinde ideal estetik, sağlık ve fonksiyon kriterlerine ulaşılmaya çalışılır.

-Şeffaf plakların metal tellere göre en avantajlı kısmı estetik olmalarıdır. Ayrıca yeme-içme kısıtlaması yoktur ve fırçalaması daha kolay yapılmaktadır. Metal tellerin avantajı ise takıp çıkarılabilir olmadıkları için hastaya daha az sorumluluk yüklemektedir.

Ağız kokusunun genellikle tek bir nedeni bulunmamakla birlikte en önemli nedeni ağız hijyeni eksikliğidir. Günlük fırçalamaya ek olarak diş ipi kullanımı ağız kokusunun azaltılmasına yardımcı olur. Bunun yanında gasstrit,ülser gibi mide problemleri ve susuzluk gibi nedenlerde ağız kokusuna neden olabilmektedir.

Buchen Sie jetzt Ihren Termin

Das zahnärztliche Team besteht aus hochgeschätzten Fachleuten, die weithin für ihre Fachkenntnisse in der kosmetischen Zahnheilkunde und Oralchirurgie anerkannt sind. Mit einer bemerkenswerten gemeinsamen Erfahrung von über 45 Jahren haben sie sich in ihren jeweiligen Bereichen einen Ruf für Exzellenz erworben.